Szanowni Państwo! Mam na imię Michał i obsługuje imprezy od 20 lat. Posiadam doświadczanie w prowadzeniu imprez i z chęcią zajmę się poprowadzeniem Państwa! wesela. Wesele! to Wyjątkowe Wydarzenie, a takie Wydarzenie powinno mieć dobrą oprawę muzyczną. Aby Młoda Para mogła bawić się razem z Gośćmi i wspominać to wydarzenie, po latach. To od Młodej Pary i Gości zależy, jakie wesele będzie. Jako Dj i Wodzirej każdą imprezę prowadzę z zaangażowaniem. Każde wesele kameralne czy do 150 osób, poprowadzę Tak by było ciekawe i dynamiczne. Aby przyjęcie weselne urozmaicić, przygotowałem dla Państwa zabawy dla dorosłych i dla dzieci. To są propozycje.
Jako DJ gram elastycznie jeśli chodzi o muzykę. Gram muzykę dla różnych pokoleń, Starszych i młodszych. Proponuje utworzyć Waszą Play-listy piosenek. Po wcześniejszym ustaleniu piosenek i dostarczeniu na nośniku.
 Prowadzę wesele również jako wodzirej, podchodzie do stołu i integruje przy stole, przyśpiewkami i toastami oraz na parkiecie organizuje zabawy i tańce integracyjne.
 Propozycja zabaw dla dzieci i dorosłych.
scenariusz dla Młodej Pary
Sprzęt muzyczny, który posiadam nagłośnienie i oświetlenie, dostosujemy do Państwa Wesela, by uroczystość miała Wyjątkowe Wydarzenie.
Najważniejsza jest Muzyka! Szanowni Państwo. Moja szeroka baza muzyczna, to dużo dobrych przebojów na imprezę. Polskie i zagraniczne przeboje od lat 60’s 70’s 80’s 90’s, przeboje na czasie, rock, rock N roll, latynoamerykańska, pop, dance, italo disco, włoskie, tango, walc, cza-cza, samba, rumba, francuskie.
Proponuje Państwa Wesele z użyciem Wideo Obrazu, to podniesie prestiż Waszego Wesela, a na weselu będzie można oglądać Wasz ulubiony teledysk na ekranie i zrobić pokaz zdjęć, Waszych ulubionych wspomnień.  

Zadbam o Państwa Wesele

Powierzając Prowadzenie Wesela mojej osobie, zadbam o Wasz Komfort, byście się cieszyli zabawą na przyjęciu. Zajmę się obsługą gości, zadbam o zapowiedzi, muzykę dostosujemy według Waszych oczekiwań. Sprawimy, byście Cieszyli się Swoim Wyjątkowym Wydarzeniem. Zadbam o dobrą atmosferę wieczoru z toastami. Poprowadzę wieczór i przebieg uroczystości, zgodnie z ustaleniami. 

Pierwszy Tańiec

zabawy integracyjnej

Propozycje przebiegu Wesela
  • przywitanie lampką szampana
  • pierwszy taniec
  • zabawy dla Gości
  • blok muzyczny do przerwy na posiłek
  • podziękowania dla rodziców
  • wejście tortu i fanfary z oświetleniem 
  • oczepiny
  • wykup garderoby 
 

Pamiątkowe zdjęcia

Prowadzę przyjęcie, muzyka to, tylko dobre przeboje, organizuje zabawę, proponuję atrakcję takie jak m.in. ciężki dym, wideo-teledyski, pokaz zdjęć na ekranie, foto budka, nie można się nudzić. 
Jeśli będą Państwo zainteresowani rozmową to Zapraszam.
Wszystko jest kwestią rozmowy i ustaleń

Przyjęcie weselne

Recenzje