DJ i Wodzirej na Twoje Wesele

Witam Państwa, planowanie wesela z pewnością nie należy do łatwych. Wymaga to, czasu i pracy w przygotowaniach z Państwa strony. Bo jest to, wyjątkowa uroczystość. Z wielu spraw do załatwienia, jest z pewnością oprawa muzyczna.

Mam na imię Michał i od czasów szkolnych muzyka to moja pasja. Od 2000 roku, obsługuje imprez zorganizowane i przyjęcia weselne jako MichalMazury. Lubie pracować za konsoletą, prowadzić, wybierać  dobrą muzykę i jeszcze ciekawsze versje, by towarzystwo tańczyło przy dobrych przebojach. A na twarzach obserwować radość i prowadzić zabawę integracyjną. Grać przeboje, nowe i przeboje starsze, które większość osób zna lub pamięta ze słuchu. Np:Krzysztof Krawczyk, Anna Jantar, Wojciech Gąsowski czy Czerwone Gitary. I wielu innych dobrych wykonawców, piosenek polskich i zagranicznych.

Przyjecie weselne, to dla Państwa wyjątkowe wydarzenie, jest! okazja do spotkania się w gronie z najbliższą rodziną i przyjaciółmi na przyjęciu. 

Muzycznie jestem, przygotowany na różne rytmy, takie jak: spokojne, pop, dance, disco, rock, rock ballady, reagge, rock n roll, polski folk, rap oraz hip-hop, muzyka klubowa, latino pop, latino dance, jazz pop, salsa, tanga i walce. Nie jestem zwolennikiem grania muzyki disco polo, ale jak Państwo będą sobie tego życzyć, to oczywiście dostosuje się. Posiadam przeboje biesiadne by pośpiewać przy stole i integrować Gości. Moja baza muzyczna powiększa się, od 1998 roku, od lat 60’s do hitów obecnych na czasie. Jest tego sporo na każdą imprezę. Ale i tak nie mam wszystkiego.

Plan wesela. Przyjęcie weselne, to jak wspomniałem jest wyjątkowa uroczystość. Warto, by odbyło się, bez zbędnych emocji w dobrej atmosferze, bo emocje tego dnia będą. To będzie Państwa wydarzenie, na którym i mi! zależy by wyszło dobrze. Fajnie jest, jak Goście bawią się i razem z Państwem przeżywają te chwile emocji. 

Przygotowany plan wesela, pozwoli na uporządkowany przebieg uroczystości, który czasami i tak się zmienia, ale jest poukładany. To buduje pozytywną, dobrą atmosferę i emocje, które towarzyszą na samym początku a nawet do późnych godzin nocnych. Później jest fajnie. Emocje, te wspaniałe, opadają. Jako dj i wodzirej jestem dla Państwa by poprowadzić uroczystość, zgodnie z Waszymi ustaleniami, planem wesela i pilnowania by każdy moment uroczystości był zaakcentowany oraz współpracować z obsługą lokalu. 

 1. wejście Gości i Pary Młodej na salę, lampka szampana
 2. odśpiewanie sto lat, siadamy do stolików
 3. przywitanie rodziców, najbliższej rodziny i gości 
 4. obiad, muzyka w tle, spokojna
 5. pierwszy taniec/ uzgadniamy/
 6. pierwszy blok  muzyczny 45min tańca na 15 min przerwy/ muzyka w tle, potem toasty/
 7. w trakcie przerw, organizujemy min 3 zabawy i zabawę dla dzieci 
 8. czas podziękowań dla rodziców: wygłoszenie mowy przez mikrofon bezprzewodowy lub tylko z Rodzicami. 
 9. czas na wejście tortu z fanfarami
 10. czas rozpoczęcia oczepin
 11. gramy do ustalonej godziny

Strona techniczna. Tak ważna uroczystość powinna być oświetlona i nagłośniona. Jako djmichalmazury, posiadam profesjonalny sprzęt muzyczny do tego przeznaczony, który dobrze gra i robi efekt na parkiecie i w około.

Szanowni Państwo, do lokalu przyjeżdżam własnym transportem, 1,5h wcześniej by rozstawić sprzęt muzyczny, gramy do godziny ustalonej w umowie, potem zwijam sprzęt muzyczny. W zależności od budżetu Państwa, posiadam:

Sprzęt Podstawowy

 • nagłośnienie, 2 kolumny na 2 statywach
 • oświetlenie, 6 szt. led par na statywie lub rozłożenie
 • konsoleta + stolik z laptopem
 • okablowanie sprzętu muzycznego

Wesele jak pisałem, to wyjątkowa uroczystość, myślę że warto się do tego wydarzenia przygotować i zrobić fajne show, łał. By późnej, to fajnie wspominać. Proponuje rozbudować i zrobić wrażenie na przyjęciu.

Proponuje:

 • użycie sub-basu, wzbogaci to dźwięk na małym przyjęciu lub do 150 osób
 • użycie mikrofonów bezprzewodowych
 • uruchomienie głów ruchomych, mam 6szt. + sterowanie efektem
 • multimedialne show, czyli gramy z teledysków i oglądamy Państwa zdjęcia
 • dym lekki unoszący się
 • dym ciężki przy podłodze

Przedstawiam po niżej sprzęt muzyczny

Sprzęt Podstawowy

Sprzęt multimedialny

Sprzęt muzyczny z sub-basem i głowami ruchomymi

Po niżej użycie dymu, który się unosi

Wesele Multimedialne

Po niżej użycie multimediów, teledyski, pokaz ulubionych zdjęć.

Zachęcam również do zapoznania się z moją propozycją, gdy organizuje wesele, to współpracuje, z:

 • Sale – Uwaga! zorganizujmy Państwa wesele w dobrej cenie,

       http://www.kormoranmierki.pl 

       https://stardadaj.pl/

       http://zeglarskazatoka.pl/

Szanowni Państwo, doświadczenie, które przez lata zdobyłem, to gwarancja zabawy na dobrym poziomie, śmiało Państwa zapraszam do współpracy i rezerwacji terminu Waszego wesela. Oferta przedstawiona, jest interesująca i zachęci do kontaktu. Budżet nie musi być wygórowany, ale są granice.

Zapraszam do kontaktu telefonicznego, spotkania przez messager / facebook.

Jestem otwarty na rozmowę.

Gwarancja Wesela

Szanowni Państwo, każda impreza obsługiwana i wesele, ma podpisaną umowę miedzy Nami, za pobraniem zadatku. To stanowi gwarancję i rezerwację terminu.

DJMichalMazury

Wesele123.pl

Zapraszam