Pasja i Selekcja

Witam Osoby, które chciałby więcej wiedzieć o Mnie. Muzyka to moja Pasja od młodzieńczych lat. Muzyka, towarzyszy Mi od czasów szkolnych, prowadziłem radiowęzeł i dyskoteki w internacie szkolnym. Później czas na zbieranie kaset magnetofonowych i płyt cd. Pierwsze imprezy pod koniec lat 90’s. Od 2000’s roku, gram. 

Zbieranie dobrego materiału muzycznego, wymaga czasu i pracy, jest pracochłonne ale bardzo przyjemne i Warte uwagi. Często jest pytanie, jak Pan tego nie zna?. Nie wszystko można mieć. Poświęcam czas na poszukiwaniu dobrych numerów w domu. By mieć muzykę Wartą Uwagi.

Nie lubię disco polo, Tak Nie lubię, ale jak w życiu. Muszą istnieć dobre i złe strony.

Tylko dobre przeboje, pod taką nazwą promuje przeboje lat 50’s 6o’s 70’s 80’s 90’s i od 2000’s do obecnych przebojów.

w gatunkach:

  • latino pop, latino jazz, latino dance, latino bachata
  • pop, dance, disco,
  • rock, rockNroll, twist, rap,  hip-hop, soul, mushup
  • club music, house, deep house,

Przeboje polskie i zagraniczne, m.in. francuskie, włoskie, hiszpańskie. Piosenki, przy których lubimy się bawić, przeżywamy przyjemne emocje a bywa i tak, że się zakochujemy w piosence. Bo piosenki, są wiecznie żywe, Evergreen. 

Utwory cieszące się non-stop popularnością przez Wiele Wiele lat. Numery, które zawsze porywają Nas na parkiet. Piosenki w różnych i ciekawych wersjach. To numery do tańca, świetnie nadające się na każdą imprezę.

Zagraniczne: Frank Sintra, Demis Roussos, Elvis Presley, The Beatles, Ben E King, Elvis Presley, Roy Orbison, Whitney Houston, Wham!, Village People, Tina Turner, The Police, Stevie Wonder, Sister Sledge, Shakin Stevens, Backstreet Boys i Wiele innych Wykonawców.

Polskie: Anna Jantar, Czerwone Gitary, Halina Frąckowiak, Czerwone Gitary, Skaldowie, Dawid Kwiatkowski i Wielu innych Wykonawców.

Na prośbę Klienta zagram Disco polo

Muzyka, to Moja Pasja. Bez której trudno funkcjonować. Więc lubię spędzać sporo czasu by zdobyć teledyski. Posiadam kolekcję płyt cd wydaną przez Marka Sierockiego oraz Bogdana Fabiańskiego. 

Lubie prowadzić imprezy, nagrywać bloki muzyczne w zaciszu domowym lub tam, gdzie mam warunki.

Zapraszam do www.djmazury.pl/strefamuzyki/

Technologia poszła bardzo do przodu. Obecnie zbieram płyty cd jako archiwum i kupuje wideo-teledyski i mp3. Pobieram z prawem do odtwarzania publicznego.

www.vjstreet.com,

www.smashvision.net

www.digitaldj.pl