Witam Państwa! Muzyka, towarzyszy Mi od czasów szkolnych, prowadziłem radiowęzeł i dyskoteki w internacie szkolnym. Nagrywałem na taśmy szpulowe programy radiowe Bogdana Fabiańskiego. Później przyszedł czas na zbieranie kaset magnetofonowych i płyt cd i pierwsze imprezy po koniec lat 90. Od roku 2oo0 gram imprezy, technologia sprzętu muzycznego poszła bardzo do przodu. Obecnie zbieram płyty cd jako archiwum i kupuje wideo-teledyski ze strony www.vjstreet.com Gram z mp3 i mp4

Tylko dobre przeboje, pod taką nazwą promuje i gram przeboje lat 50’s 6o’s 70’s 80’s 90’s. Współczene lat 2000 do obecnych hitów. 

  • latino pop, latino jazz, latino dance
  • pop, dance, disco, disco polo
  • rock, rock N roll, twist,
  • music club, house, deep house

Przeboje polskie i zagraniczne, min. francuskie, włoskie, hiszpańskie. Piosenki, przy których lubimy się bawić, odczuwamy przyjemne emocje a bywa i tak, że się zakochujemy w tańcu lub zakochujemy się w piosence. Bo piosenki, Są Wiecznie Żywe, Evergreen.

Zagraniczne: Frank Sintra, Demis Roussos, Elvis Presley, The Beatles, Ben E King, Elvis Presley, Roy Orbison, Whitney Houston, Wham!, Village People, Tina Turner, The Police, Stevie Wonder, Sister Sledge, Shakin Stevens, Backstreet Boys i Wiele innych Wykonawców.

Polskie: Anna Jantar, Czerwone Gitary, Halina Frąckowiak, Czerwone Gitary, Skaldowie, Dawid Kwiatkowski i Wielu innych Wykonawców.

Utwory cieszące się non-stop popularnością przez Wiele Wiele lat. Numery, które zawsze porywają Nas na parkiet. Posiadam piosenki w ciekawych i różnych wersjach. To numery do tańca, świetnie nadające się na imprezy. Mój osobisty wkład i dla Państwa, by każda impreza zagrana była ta dobrą impreza. 

Muzyka, to moja Pasja. Bez której trudno funkcjonować. Więc sporo czasu poświęcam by zdobyć teledyski. Od lat 50’s do obecnych przebojów, ze strony vjstreet.com

Lubie prowadzić imprezy, nagrywać bloki muzyczne w zaciszu domowym.

Szanowni Państwo! zagram imprezę bez disco polo

Zapraszam do Strefy muzyki.

Pozdrawiam Michał