Tylko dobre przeboje, pod taką nazwą promuje przeboje lat 50’s 6o’s 70’s 80’s 90’s i od 2000’s do obecnych przebojów.

w rytmach:

  • latino pop, latino jazz, latino dance, bachata
  • pop, dance, disco,
  • rock, rock N roll, twist,
  • club music, house, deep house,

Przeboje polskie i zagraniczne, m.in. francuskie, włoskie, hiszpańskie. Piosenki, przy których lubimy się bawić, przezywamy przyjemne emocje a bywa i tak, że się zakochujemy w piosence. Bo piosenki, są wiecznie żywe, Evergreen. 

Utwory cieszące się non-stop popularnością przez Wiele Wiele lat. Numery, które zawsze porywają Nas na parkiet. Piosenki w różnych i ciekawych wersjach. To numery do tańca, świetnie nadające się na każdą imprezę.

Zagraniczne: Frank Sintra, Demis Roussos, Elvis Presley, The Beatles, Ben E King, Elvis Presley, Roy Orbison, Whitney Houston, Wham!, Village People, Tina Turner, The Police, Stevie Wonder, Sister Sledge, Shakin Stevens, Backstreet Boys i Wiele innych Wykonawców.

Polskie: Anna Jantar, Czerwone Gitary, Halina Frąckowiak, Czerwone Gitary, Skaldowie, Dawid Kwiatkowski i Wielu innych Wykonawców.

Na życzenie Klienta zagram Disco polo

Muzyka, to Moja Pasja. Bez której trudno funkcjonować. Więc lubię spędzać sporo czasu by zdobyć teledyski. Posiadam kolekcję płyt cd wydaną przez Marka Sierockiego oraz Bogdana Fabiańskiego. 

Lubie prowadzić imprezy, nagrywać bloki muzyczne w zaciszu domowym.

Zapraszam do www.djmazury.pl/strefamuzyki/

Muzyka, towarzyszy Mi od czasów szkolnych, prowadziłem radiowęzeł i dyskoteki w internacie szkolnym. Później czas na zbieranie kaset magnetofonowych i płyt cd. Pierwsze imprezy po koniec lat 90’s. A od roku 2000 gram na imprezach.

Technologia sprzętu muzycznego poszła bardzo do przodu. Obecnie zbieram płyty cd jako archiwum i kupuje wideo-teledyski. Od lat 50’s do obecnych przebojów, ze strony www.vjstreet.com, www.smashvision.net

Teledyski z Prawami do Odtwarzania